5 rzeczy, których nie wiesz o keratynie Nanoil

Keratyna – najpopularneijszy składnik pielęgnacji włosów… czy wiesz, dlaczego jest tak ważna? Poznaj jej działanie i właściwości! Przedstawiamy ci niezwykłe i zaskakujące właściwości keratyny. Poznaj je, by docenić ten wyjątkowy składnik. Jak stosować ją na włosy? Z czym łączyć keratynę? Czy na pewno jest nam potrzebna? Dlaczego kobiety najchętniej wybierają ją w formie maski Nanoil? Sprawdź!

5 rzeczy, których nie wiesz o keratynie Nanoil

Zadbaj o włosy z najlepszą maską keratynową Nanoil

1. JEST HYDROLIZOWANA, O NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Hydrolizowana keratyna różni się od “tradycyjnej” tym, że ma mniejsze cząstki, a przez to dociera głębiej w strukturę włosa i mocniej go odżywia oraz regeneruje. Ma tym samym większą możliwość naprawy mikro uszkodzeń włosa, wiec działa sprawniej i lepiej, a efekt mocnych pięknych włosów zachodzi szybciej.

2. DZIAŁA W DUECIE

Najlepszy składnik, jakim można wspomóc keratynę, jest panthenol, czyli osławiona już mocno (nie bez powodu) prowitamina B5. Czy wiedziałaś, że pantenol wraz z keratyną tworzą najlepszy duet w pielęgnacji włosów? To właśnie prowitamina B5 jest zdolna do pobudzenia komórki keranocytów (z których składa się włos) do pracy, czyli do zwiększonej produkcji keratyny.

Wraz z maską Nanoil włos dostaje zarówno budulec (keratynę) jak i wsparcie, czyli panthenol, który jet jak lewy skrzydłowy w pojedynku o zdrowe włosy. Nanoil Keratin Hair Mask to zdecydowanie strzał w 10!

3. TWOJE WŁOSY SĄ Z NIEJ ZBUDOWANE

To być może zaskakujące, że składamy się z łusek keratyny, ale tak jest: nasze włosy, paznokcie i skóra są złożone z cząstek keratyny, która je buduje. Jej niedobór powoduje osłabienie włosów, zniszczenia, wzrost porowatości, łamliwość, zanik blasku, sprężystości… czyli ogólne pogorszenie kondycji włosów.
Keratyna dostarczana z zewnątrz jest w stanie odbudować mikroubytki na powierzchni włosa, wygładzić je i domknąć łuski, a dzięki temu znów wyglądają one pięknie i są zdrowe. To tylko kwadrans w ciągu tygodnia, a zyski dla włosów nieocenione!

4. NIC NIE DZIAŁĄ LEPIEJ NA WŁOSY, NIŻ KERATYNA

Ponieważ Keratyna jest budulcem włosa, który wpływa na jego “jakość” wygląd i zdrowie – nie zastąpisz jej niczym innym i nic lepiej nie wbuduje się w jego strukturę niż ona, Dlatego wybierając ją – sięgaj po keratynę najlepszej jakości, o małych cząstkach, aby miał możliwość lepszej regeneracji włosów. Keratyna była i wciąż jest jednym z najważniejszych składników pielęgnujących włosy.

5. NAJLEPIEJ DOSTARCZAĆ JĄ W FORMIE MASKI

Maska do włosów to doskonałe “miejsce” dla keratyny. Odżywkę spłukuje się z włosów po krótkiej chwili, wiec składniki nie mają czasu, by zregenerować włosy. Jednak w ciągu 15 minut keratyna zapewni im doskonałe wzmocnienie, naprawę i zdrowy blask. Dlatego jeśli chcesz wybrać włosom najlepszą kurację z keratyną – wybierz maskę Nanoil. To doskonałe komponenty, na które składają się jej hydrolizowane białka, a także prowitamina B5. Nanoil Keratin Hair Mask dostaje najlepsze opinie i jest najchętniej wybieraną i najczęściej polecaną maską do włosów! Dowiedz się wiećej – wejdź na https://nanoil.pl/maska-do-wlosow-z-keratyna